Skrýt

O Naturline

Vitamíny a minerály prokazatelně ovlivňují duševní i tělesnou pohodu člověka. Pozitivně působí na imunitu, zdravý vzhled, plodnost, jsou přírodním zdrojem energie. Cílem značky Naturline je vyrábět takové doplňky stravy, které Vám pomohou v každodenním shonu nastartovat den ve skvělé kondici.  Ať už chcete zlepšit paměť a koncentraci, zrychlit metabolismus nebo zmírnit bolest kloubů, nejpřirozenější cestou je využít přírodní zdroje, které vždy dokázaly člověka léčit. Jelikož však data z vědeckých studií ukazují, že procenta živin v ovoci, zelenině a vodě klesla jen za posledních padesát let dokonce o 50%, je nutné užívat doplňky stravy, které udrží hladinu vitamínů a minerálů na potřebné úrovni.

Výrobní závod doplňků stravy Walmark, a.s.Naturline nabízí své výrobky už od roku 1994 a to jako značka spadající pod společnost Walmark. Nejvyšší standart kvality je garantován certifikátem GMP, který zaručuje výrobu probíhající za přísně stanovených podmínek, které pravidelně kontroluje Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Pokud je vaší prioritou ochránit před nepříznivými vlivy stresu, nedostatku kvalitních potravin a náročného způsobu života sebe i svou rodinu, rádi budeme tím, kdo Vám pomůže. Naturline je volbou sportovců, kteří pečují o svou kondici, moderních žen, které chtějí nejenom dobře vypadat, ale také se skvěle cítit, i rodičů, pro něž je zdraví jejich dětí to nejdůležitější.

GMP - Správná výrobní praxe

 Facebook výhody