Skrýt

Náš Tým

9.8.2013

 

Kateřina Misiarzová má starosti sledování nových trendů, návrhy na vývoj nových produktů a administrativu. Zajímá se o novinky v oblasti životního stylu a zdraví.

“Proto svůj čas trávím hlavně aktivně, například turistikou, tancem nebo jízdou na kole. Nejlepší posilovna je ale moje malá dcera, která ani minutu nevydrží na jednom místě. Samozřejmě se snažím i zdravě jíst a základem celého dne je pro mě chutná snídaně, třeba celozrný rohlík a kakao nebo míchaná vejce. Ráno jídlo nikdy nevynechám.”

Prací Reginy Gembalové je to, aby webové stránky Naturline dobře vypadaly a vždy návštěvníkům nabídly něco navíc, zároveň pro Vás připravuje i soutěže a akce. Zkušenosti nasbírala jak na vysoké škole ve Zlíně, kde se věnovala managementu a ekonomii, tak na univerzitě v italském Trentu. Ráda se věnuje sportu nebo cestování s rodinou. Novým koníčkem je pro ni lukostřelba.

“Kdybych si mohla vybrat, tak bych každý den snídala žlutý meloun s čerstvě vymačkaným pomerančovým džusem nebo mátovým čajem.”

Srdeční záležitostí jsou pro ni San Francisko a Star Trek.

Martin Šmajstrla pracuje v Naturline jako senior brand manager od roku 2004. Marketingu se však pod hlavičkou společnosti Walmark a.s. věnuje už 12 let. Od práce se dokáže odreagovat sportem, ideálně jízdou na kole, fotbalem nebo horskou túrou.

“Vím, že je důležité se hodně hýbat, pořádně odpočívat a nekouřit. Občas se dokážu přecpat něčím nezdravým, ale za to každý den snídám jogurt, jím celozrné pečivo, rýži nebo těstoviny. A když jsem opravdu unavený, prospím i celý den.”

Martin sám sebe považuje za mírumilovného tvora a v oblibě má hlavně Járu Cimrmana.

Kamila

Kamila Nowaková odpovídá na dotazy zákazníků týkajících se zdravotní problematiky. Pokud nevíte, jak kombinovat doplňky stravy s léky a léčivy, nebo které produkty jsou vhodné právě pro vás, odpověď bude znát právě ona. Pracovala také jako specialistka vývoje. Znalosti nasbírala už při studiu chemie a technologie potravin na Mendelově univerzitě v Brně. Říká, že je závislá na pohybu, baví ji skoro vše od plavání až po squash. Relaxací je pro ni i hra na klavír nebo četba.

“Ráda si dopřávám pestrou stravu, mám ráda hodně zeleniny, ovoce a ryby. A jen těžce odolávám dobrému vínu.”Facebook výhody